Kesäkuu 2020

⭐️ Kesäkuu 2020 ⭐️

Tunnit joihin voit osallistua myös Livestreamin kautta on Merkattu Z


1.6. Maanantai

16.30-17.30 LatinoShow alkeet / Marko Z

18 -19 LatinoShow jatko / Marko Z

19.30-20.30 Latin Zone alkeis-jatko / Kia Z


2.6. Tiistai

11-12 Baletti / Jaana Z

17-18 Street Latin / Matti Z

18.30-19.30 Bailatino alkeis-jatko / Sutu Z

20-21 Pure Latin Samba / Maria Z

20-21 Paritanssi / Sutu


3.6. Keskiviikko

7.30-8.30 Early Bird Bailatino / Veera Z

17.30-18.30 Latin Technique / Tiina Z

19-20.30 Dynamic Latin / Matti Z


4.6. Torstai

17-18 Baletti / Karl

18-19 Latin alkeis-jatko / Mikko Z

18.30-19.30 Bailatino alkeet/ Sutu

19.30-20.30 Kehonhuolto / Karri Z


5.6. Perjantai

17-18.30 Latin Rhythms / Robert Z

19-20.30 Practise Night / Sutu


6.6. Lauantai

11-12.30 Super Heels Saturday Samba Workshop/ Veera Z


7.6. Sunnuntai

14-15.30 Dynamic Latin / Jurzan Z

16-17.30 Salsa alkeis-jatko kurssi / Janne Z


8.6. Maanantai

16.30-17.30 LatinoShow alkeet / Marko Z

18 -19 LatinoShow jatko / Marko Z

19.30-20.30 Latin Zone / Kia Z


9.6. Tiistai

11-12 Baletti / Jaana Z

17-18 Street Latin / Matti Z

18.30-19.30 Bailatino alkeis-jatko/ Sutu Z

20-21 Pure Latin Jive / Maria Z

20-21 Paritanssi / Sutu


10.6. Keskiviikko

7.30-8.30 Early Bird Bailatino / Veera Z

17.30-18.30 Latin Technique / Tiina Z

19-20.30 Dynamic Latin / Katri Z


11.6. Torstai

17-18 Baletti / Karl

18-19 Latin alkeis-jatko / Robert Z

18.30-19.30 Bailatino alkeet/ Sutu

19.30-20.30 Kehonhuolto / Karri Z


12.6. Perjantai

17-18.30 Dynamic Latin / Jurzan Z

19-20.30 Practise Night / Sutu


13.6. Lauantai

11-12.30 Super Saturday Cheeky Cha Cha Cha/ Kia Z


14.6. Sunnuntai

14-15.30 Dynamic Latin / Jurzan Z

16-17.30 Salsa alkeis-jatko kurssi / Janne Z


15.6. Maanantai

16.30-17.30 LatinoShow alkeet / Marko Z

18 -19 LatinoShow jatko / Marko Z

19.30-20.30 Latin Zone / Kia Z


16.6. Tiistai

11-12 Baletti / Jaana Z

17-18 Street Latin / Matti Z

18.30-19.30 Bailatino alkeis-jatko / Sutu Z

20-21 Pure Latin Rumba Turns / Maria Z

20-21 Paritanssi / Sutu


17.6. Keskiviikko

7.30-8.30 Early Bird Bailatino / Veera Z

17.30-18.30 Latin Technique / Tiina Z

19-20.30 Dynamic Latin / Matti Z


18.6. Torstai

17-18 Baletti / Karl

18-19 Latin alkeis-jatko / Mikko Z

19.30-20.30 Kehonhuolto / Karri Z



Ohjeet studiolle tunneille tuleville

Ilmoittautuminen viimeistään 2h ennen tunnin alkua

Tunneille otetaan rajallinen määrä osallistujia turvavälien varmistamiseksi

Maksut normaaliin tapaan studion aulassa saapuessasi, vähentääksemme kontaktia kassalla suosittelemme sarjakorttien ostoa verkkokaupasta.

Nopeat saapumiset ennen tuntia ja poistumiset tunnin jälkeen

Studion pukuhuoneet on suljettu ruuhkautumisen välttämiseksi, käytävältä löytyvät isommat pukuhuonetilat.

Ota oma juomapullo mukaan, muoviset juomalasit eivät ole käytössä


Ohjeet Livestream tunneille osallistuville

Ilmoittautuminen tunneille tulee tehdä viimeistään 2h ennen aloitusta osoitteessa www.hsdancestudios.com/ilmoittautuminen

Mikäli sinulla on voimassaoleva tilituote, veloitamme tunnin maksun suoraan sieltä. Jos korttisi on päässyt loppumaan tai haluat lunastaa tunnin kertamaksulla suuntaa osoitteeseen www.hsdancestudios.com/verkkokauppa.

Linkki tuntiin lähetetään puoli tuntia ennen sen alkamista, huolehdithan että puhelinnumerosi ja sähköpostiosoitteesi on oikeen tilillä jolla olet ilmoittautunut.

Tervetuloa tunneille ⭐